Reference

Níže naleznete reference zákazníků na naše služby:

Ve velmi vleklé situaci, kterou jsme se snažili vyřešit (jednalo se o výkaz – výměr, který jsme se snažili sehnat pro stavbu garáží cca 2. měsíce)  jsme na internetu narazili na firmu Tegart s. r. o. přímo na pana jednatele pana Martina Kryla. Jeho jednání nás v dobrém až pomalu zarazilo. Nezřídka narazíte na někoho s takovou ochotou a rychlostí s kterou naše požadavky vyřešil. Jsme rádi, že u něj co se řekne tak platí což dnes je velká vzácnost. Děkujeme, že jsme stihli veškeré termíny a díky tomu zahájit stavbu garáží.

Hasiči a krizové řízení Města Brandýs nad Labem

Pan Kryl nám zpracovával rozpočet na stavbu rodinného domu. Jednání bylo příjemné a zakázku zpracoval velmi rychle, proto jeho služby vřele doporučuji i ostatním.

paní Princová

Doporučuji spolupráci. Velmi vstřícné a ochotné jednání. Díky zpracovanému rozpočtu jsme jednodušeji vybrali firmu na stavbu našeho domu a díky několika radám jsme ušetřili velkou finanční částku.

Jaroslav N., Mohelnice

Pan Kryl nás provedl celou stavbou, kterou jsme realizovali svépomocí. Díky němu stavba nebyla noční můrou, vše jsme měli naplánované a díky jeho praktickým radám jsme se vyhnuli několika chybám v projektové dokumentaci. Nakonec jsme stavbu dokončili dříve a o cca 300tisíc levněji. Doporučujeme.

Kamila Š., Olomouc